• Кристална сосиера

Кристална сосиера

  • Производител: Bohemia
  • Код на продукта: 81054
  • Наличност: В наличност
  • 34.99 лв.


- +Кристална сосиера. 

Кристална сосиера. 

Материал: кристално стъкло 24% РbО.

Производител: BOHEMIA - Чехия


Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Тагове: Кристална сосиера, сосиера, кристална сосиера, сосиера от кристал

VIRTUAL SHOPPING CENTER © 2024 © Copyright 2016. All Rights Reserved.